HOOFDBESTUUR S.V. SPARTANEN

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Jeroen de Vries 06-28199685 jeroen.de.vries@hero.eu
Secretaris Nanda Schouten 06-46230030 info@spartanen.nl
Penningmeester Mark Beemster 0229 – 574359 penningmeester@spartanen.nl
Voorzitter voetbal Adri Beerepoot 0229- 246711 voorzittervoetbal@spartanen.nl
Voorzitter handbal Renée Honing 0229 – 575105 fam.honing@quicknet.nl
Voorzitter kantinecommissie Jack Stam 0229 – 573293 jack.stam@me.com
Sponsoring Adrie Beerepoot 0229- 246711 sponsoring@spartanen.nl
Facilitaire zaken Frank Vlaar 0229 – 573718 frank.vlaar@quicknet.nl

BESTUUR AFDELING VOETBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter voetbal Adrie Beerepoot 0229-246711 voorzittervoetbal@spartanen.nl
(Wedstrijd)secretaris Michael Dekker 06-51566728 voetbal@spartanen.nl
Bestuurslid (facilitair) Etienne Mol 06-30346923 etiennemol67@gmail.com
Hoofd technische zaken Tim Koenders 06-22386026 tkoenders@hotmail.com
Coördinator senioren Etienne Mol 06-30346923 etiennemol67@gmail.com
Coördinator JO17 en JO19 Jan Starmans 06-28732949 janstarmans@quicknet.nl
Coördinator JO15 Ruth Markvoort 06-40824864 info@praktijkrupanama.nl
Coördinator  J013 Marco Ursem 06-54378750 marco.ursem@ursem.nl
Coördinator JO11 en J012 Vacant
Coördinator JO9 en JO10 Wouter Rood 06-29542711 roodwouter@hotmail.com
Coördinator damesvoetbal Aad Kraakman 06-51438507 aadkraakman@ziggo.nl
Coördinator mini’s en JO8 Joep Grippeling 06-29594557 joepgrippeling@hotmail.com
Coördinator evenementen en toernooien Antony Groen 06-16020011 evenementen@spartanen.nl
Coördinator keepers Sjon Leek 06-46355780 Sjon.leek@gmail.com
Coördinator scheidsrechters jeugd John Wilcke 06-29526452 John.wilcke@ziggo.nl
Ledenadministratie Mario Kuip 0229-573804 leden_adm_@spartanen.nl
Webmaster Sander Breen webmaster@spartanen.nl

BESTUUR AFDELING HANDBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Handbal Renée Honing 0229 – 575105 fam.honing@quicknet.nl
Secretaris John Mol 0229 – 249050 jjmmol@hotmail.com
Wedstrijd secretariaat Ineke Spaans 0229 – 573705 spaans.jp@quicknet.nl
Coördinator B en C Jeugd Conny Loos spartanen@handbal.nl
Coördinator D, E en F-jeugd Sacha Stam spartanen@handbal.nl
HoofdCoördinatoren Elly Vlaar en Sonja de Greeuw spartanen@handbal.nl
Coördinator Training Martine Dupker en Rosan Ootes spartanen@handbal.nl
Webmaster Jeroen Kamp webmaster@spartanen.nl

</tabl