HOOFDBESTUUR S.V. SPARTANEN

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Jack Stam 0229 – 573293 jack.stam@me.com
Secretaris Gertrud Molenaar 06 – 51995172 info@spartanen.nl
Penningmeester Mark Beemster 0229 – 574359 penningmeester@spartanen.nl
Voorzitter voetbal Adri Beerepoot 0229- 246711 voorzittervoetbal@spartanen.nl
Voorzitter handbal Renée Honing 0229 – 575105 fam.honing@quicknet.nl
Voorzitter kantinecommissie Alphons Commandeur 0229 – 572342 alphonsank@quicknet.nl
Sponsoring Adri Beerepoot 0229- 246711 sponsoring@spartanen.nl
Facilitaire zaken Frank Vlaar 0229 – 573718 frank.vlaar@quicknet.nl

BESTUUR AFDELING VOETBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter voetbal Adrie Beerepoot 0229-246711 voorzittervoetbal@spartanen.nl
(Wedstrijd)secretaris Michael Dekker 06-51566728 voetbal@spartanen.nl
Hoofd jeugdopleidingen Vacant
Hoofd technische zaken Tim Koenders 06-22386026 tkoenders@hotmail.com
Coördinator senioren Vacant, a.i. Tim Koenders 06-22386026 tkoenders@hotmail.com
Coördinator JO17 en JO19 Jan Starmans 06-28732949 janstarmans@quicknet.nl
Coördinator JO15 Ruth Markvoort 06-40824864 info@praktijkrupanama.nl
Coördinator JO12 en J013 Marco Ursem 06-54378750 marco.ursem@ursem.nl
Coördinator JO10 en J011 Vacant
JO10 a.i. Michael DekkerJO11 a.i. Marco Ursem
Coördinator JO8 en JO9 Michael Dekker 06-51566728 voetbal@spartanen.nl
Coördinator damesvoetbal Aad Kraakman aadkraakman@ziggo.nl
Coördinator mini’s Joep Grippeling 06-29594557 joepgrippeling@hotmail.com
Coördinator evenementen en toernooien Antony Groen 06-16020011 evenementen@spartanen.nl
Coördinator keepers Sjon Leek 06-46355780 Sjon.leek@gmail.com
Coördinator scheidsrechters jeugd John Wilcke John.wilcke@ziggo.nl
Ledenadministratie Mario Kuip 0229-573804 leden_adm_@spartanen.nl
Webmaster Sander Breen webmaster@spartanen.nl

BESTUUR AFDELING HANDBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Handbal Renée Honing 0229 – 575105 fam.honing@quicknet.nl
Secretaris John Mol 0229 – 249050 jjmmol@hotmail.com
Wedstrijd secretariaat Ineke Spaans 0229 – 573705 spaans.jp@quicknet.nl
Coördinator B en C Jeugd Conny Loos spartanen@handbal.nl
Coördinator D, E en F-jeugd Sacha Stam spartanen@handbal.nl
HoofdCoördinatoren Elly Vlaar en Sonja de Greeuw spartanen@handbal.nl
Coördinator Training Martine Dupker en Rosan Ootes spartanen@handbal.nl
Webmaster Jeroen Kamp webmaster@spartanen.nl