jo10-2

Zaterdag 17 november2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 1 - Strandvogels minis 1
10:00SV Spartanen minis 2 - Strandvogels minis 2

Zaterdag 24 november2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 3 - SEW minis 1
10:00SV Spartanen minis 4 - SEW minis 2

Zaterdag 1 december3 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 1 - FC Medemblik minis 1
10:00SV Spartanen minis 2 - FC Medemblik minis 2
10:30SV Spartanen JO10-2 - VVW JO10-1

Zaterdag 15 december2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 3 - VVS 46 minis 1
10:00SV Spartanen minis 4 - ALC minis 1

Zaterdag 17 november2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00Grasshoppers minis 1 -
10:00Grasshoppers minis 2 -

Zaterdag 24 november3 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00Zuidermeer JO10-1 - SV Spartanen JO10-2
10:00VVS 46 minis 1 -
10:00VVW minis 1 - VVW minis 1

Zaterdag 1 december2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00FC Medemblik minis 3 -
10:00FC Medemblik minis 4 -

Zaterdag 8 december5 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00Sporting Andijk minis 1 -
10:00KGB minis 1 -
10:00Hauwert 65 minis 1 -
10:00Hauwert 65 minis 2 -
11:00RKEDO JO10-1 - SV Spartanen JO10-2

Zaterdag 15 december2 wedstrijden

tijdwedstrijd
10:00Grasshoppers minis 1 -
10:00Grasshoppers minis 2 -

Zaterdag 17 november

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 1 - Strandvogels minis 1
10:00SV Spartanen minis 2 - Strandvogels minis 2

Zaterdag 24 november

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 3 - SEW minis 1
10:00SV Spartanen minis 4 - SEW minis 2

Zaterdag 1 december

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 1 - FC Medemblik minis 1
10:00SV Spartanen minis 2 - FC Medemblik minis 2
10:30SV Spartanen JO10-2 - VVW JO10-1

Zaterdag 15 december

tijdwedstrijd
10:00SV Spartanen minis 3 - VVS 46 minis 1
10:00SV Spartanen minis 4 - ALC minis 1

Programma

Thuis

Uit

Scheidsrechters

Uitslagen

Stand

= Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten

Stand periode

= Gewonnen
V = Verloren

Prog. Beker

Stand Beker

= Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten