HOOFDBESTUUR S.V. SPARTANEN

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Jeroen de Vries 06-28199685 jeroen.de.vries@hero.eu
Vice voorzitter Martin Stam 06-22495266 communicatie@spartanen.nl
Secretaris Lucie Zuiker info@spartanen.nl
Penningmeester Bas Bonnes vragen over contributie: penningmeester@spartanen.nl
contributie@spartanen.nl
Voorzitter voetbal Adri Beerepoot voorzittervoetbal@spartanen.nl
Voorzitter handbal Sonja Nootebos spartanen@handbal.nl
Facilitaire zaken Martijn Mol facilitair@spartanen.nl

BESTUUR AFDELING VOETBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter voetbal Adri Beerepoot 0229-246711 voorzittervoetbal@spartanen.nl
(Wedstrijd)secretaris Michael Dekker 06-51566728 voetbal@spartanen.nl
Hoofd technische zaken Tim Koenders 06-22386026 tkoenders@hotmail.com

Coordinatoren AFDELING VOETBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Coördinator senioren, O23 Kevin den Ouden 06-24904421  
Coördinator JO19 Jan Starmans 06-28732949 janstarmans@quicknet.nl
Coördinator JO17 Marco Ursem 06-54378750  marco.ursem@ursem.nl
Coördinator  JO14, JO15 Marco Ursem 06-54378750 marco.ursem@ursem.nl
Coördinator JO13 Rick de Bruin 06-22948783
Coördinator J012 Wouter Rood 06-29542711 roodwouter@hotmail.com
Coördinator JO11 Emiel Kamp 06-11643547
Coördinator JO10 Mischa van Eekelen 06-53255768
Coördinator JO9 Joep Grippeling 06-29594557 joepgrippeling@hotmail.com
Coördinator JO8 Daniëlle Huisman 06-13252298 huismanjong@hotmail.com
Coördinator JO7 Laura Burgmeijer 06-43573854 lauraburgmeijer@gmail.com
Coördinator damesvoetbal Waarnemend Jan Starmans 06-28732949 janstarmans@quicknet.nl
Coördinator keepers Vacant
Coördinator scheidsrechters jeugd John Wilcke 06-29526452 john.wilcke@ziggo.nl
Ledenadministratie Mario Kuip 0229 573804 leden_adm_@spartanen.nl

BESTUUR AFDELING HANDBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Handbal Sonja Nootebos spartanen@handbal.nl
Wedstrijd secretariaat Eline Voskuil spartanen@handbal.nl
Jeugdbestuur Elly Vlaar spartanen@handbal.nl
Trainingen Rosan Ootes spartanen@handbal.nl
Scheidsrechters Rik Sinnige scheidsrechtershandbal@spartanen.nl

Coordinatoren AFDELING HANDBAL

Functie Naam Telefoon E-mail
Coördinator B en C Jeugd Conny Loos spartanen@handbal.nl
Coördinator D, E en F-jeugd Sacha Stam spartanen@handbal.nl
Ondersteuning wedstrijdsecretariaat Denise Pront spartanen@handbal.nl
Coördinator Jeugdtrainingen Bart Lakeman spartanen@handbal.nl

Commissies

Commissie Voorzitter Telefoon E-mail
Sponsoring Martin Bédorf sponsoring@spartanen.nl
Evenementen vacature evenementen@spartanen.nl
Kantine Jack Stam kantine@spartanen.nl
Communicatie Martin Stam communicatie@spartanen.nl